آیین نامه مسابقه عکاسی بتن و سازه های بتنی

موضوع:

عکاسی از پروژه­ها، سازه­ها و نکاتی که مربوط به تولید و اجرای ابنیه و المان­های بتنی می گردد.

الزمات:

1-     حجم هر فایل باید کمتر MB 30 و بیشتر از MB 1 و کیفیت عکس DPI 300 باشد (قابل چاپ)

2-     فرمت عکس باید JPEG باشد.

3-     عکس هم می تواند رنگی و هم سیاه و سفید باشد.

4-     عکس ها می­توانند ادیت نور، رنگ و ... شده باشند؛ ولی اضافه و کم کردن المان­هایی یا تغییر شکل و حالت المان­های عکس مجاز نیست.

5-     عکس حتما می بایست توسط فرستنده عکس، عکاسی شده باشد.

6-      هر فرد می­تواند حداکثر 5 عکس روی CD و دو نسخه چاپ شده بر روی ورق گلاسه 120 گرمی ارائه نماید. یکی از دو نسخه می بایست مانند فرم پیوست ( 1 ) پشت نویسی گردد.

7-     همراه هر عکس باید مشخصات زیر بصورت زیرنویس (Caption) ارائه گردد:

عنوان عکس، محل عکاسی، تاریخ عکاسی، نام و نام خانوادگی عکاس، وسیله عکاسی

8-     فرم پیوست شماره 2 تکمیل و همراه با نسخه های چاپی و CD تا تاریخ 18/06/1397 به دبیرخانه انجمن بتن ایران به نشانی تهران- بزرگراه جلال آل احمد ( شهرآرا )- خ آرش مهر- بلوار غربی- پلاک 13- طبقه اول- کدپستی: 1445843464 ارسال گردد.

نحوه امتیازدهی:

بر اساس نظر داوران از میان عکس های ارسالی 40 عکس برتر انتخاب و در روز بتن به نمایش گذاشته خواهند شد.

دو جایزه در این مسابقه در نظر گرفته شده است:

1-     جایزه هیات داوران: داوران بر اساس خلاقیت، اصیل بودن ایده عکاس، میزان ارتباط با بتن، بیان باورهای غلط مهندسی عمران گرایش بتن و ارائه تنوع و توانمندی بتن سه عکس برتر را انتخاب خواهند کرد.

2-     جایزه عکس برتر از دیدگاه شرکت کنندگان همایش : در روز نمایش، از شرکت کنندگان همایش نظرخواهی خواهد شد و بر اساس نظر اکثریت، نفرات اول تا سوم مشخص می گردند.

 

 

 

فرم پیوست ( 1 ):

 

اینجانب ........................................................... فارغ التحصیل / دانشجو رشته ...................................سال .......................... از / در دانشگاه ..................................................  گواهی می نمایم عکس پیوست توسط اینجاب برای شرکت در مسابقه عکاسی روز بتن انجمن بتن ایران عکاسی شده است و تمام مسئولیت اصالت و نداشتن منع قانونی عکس های مذکور را به طور کامل بر عهده می گیرم.

 

نام و نام خانوادگی:

تاریخ:

امضا و اثر انگشت

 

 

فرم پیوست ( 2 ):

 

اینجانب ........................................................... فارغ التحصیل / دانشجو رشته ...................................سال .......................... از / در دانشگاه .................................................. تعداد .................. قطعه عکس که توسط اینجانب عکاسی شده است و پشت آنها امضاء شده است  را برای شرکت در مسابقه عکاسی روز بتن ارسال نموده ام. همچنین امضاء کننده مسئولیت اصالت و نداشتن منع قانونی عکس­ها ی مذکور را به طور کامل به عهده می­گیرد.

 

نام و نام خانوادگی:

تاریخ:

 

امضا و اثر انگشت

 

 

دانلود فایل پی دی اف آیین نامه